.

.

Пик Кафе Наerмија Мока Јава, Мелено Кафе, Средно Печење, оз

Пик Кафе Наerмија Мока Јава, Мелено Кафе, Средно Печење, оз

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Богато, мазно и земјено кафе. Мока Јава содржи дегустаторски ноти на цитрус и какао со избалансиран и лесен карактер. Средно печено 100% кафе arбика. Свежо мелено за ваша погодност. Богато, мазно и земјено кафе. Мока Јава содржи дегустаторски ноти на цитрус и какао со избалансиран и лесен карактер. Средно печено 100% кафе arбика. Свежо мелено за ваша погодност.

За производот

Купувачите избираат и