.

.

Моќ Стоп Пред Улица Воин Комплет За Сопирачки Со Црвени Дебеломер Обложени Во Прав KC6490-26

Моќ Стоп Пред Улица Воин Комплет За Сопирачки Со Црвени Дебеломер Обложени Во Прав KC6490-26

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Овој комплет е специјално направен за мускули со високи перформанси, високи коњски сили и модифицирани автомобили кои бараат пократки застанувања под најинтензивни услови. Вртежниот момент На Сопирачката Z26 е постојано поголем од ое влошките со извонредна термичка стабилност. Влошките за сопирачките со керамичка формула со ниска прашина се зајакнати со јаглеродни влакна за да се зајакне соединението и да се обезбеди силна моќ на запирање без да се жртвува секојдневната возливост. Роторите се фрлаат користејќи ја најдобрата металургија Г3000 со строги толеранции НА ОЕ - што ги прави совршена, надградба на завртки без потреба да се прават никакви модификации. Прецизните дупки за дупчење овозможуваат максимално ладење на роторот. Заоблените слотови помагаат да се избрише секој гас или остатоци - одржувајќи јасна контактна лепенка на површината на роторот за безбедно, непречено сопирање. Поминете повеќе време уживајќи во она што е најважно - погонот. Моќ Стоп Пред Улица Воин Комплет За Сопирачки Со Црвени Дебеломер Обложени Во Прав KC6490-26. Специјално дизајниран за мускули со високи перформанси, високи коњски сили и модифицирани автомобили кои бараат пократки застанувања под најинтензивни услови. З26 керамичката формула од Јаглеродни Влакна нуди екстремни перформанси на сопирање што се наменети за мускулни автомобили и возила со перформанси. Сребрен Цинк дихромат се применува на Сите дупчат Хонда Спогодба 2017-2013; Одговара 2014-2013.

За производот

Купувачите избираат и