.

.

Ален Компанија Пушка Задник Школка Држач, Моси Даб Камо, Црна, Полиестер, 2058, Школки

Ален Компанија Пушка Задник Школка Држач, Моси Даб Камо, Црна, Полиестер, 2058, Школки

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Еластичниот Држач За Школка Од Задникот На Компанијата Ален со Размавта е направен во Мовлива Дабова Земја за Распаѓање камо. Карактеристики тивко отворање и затворање размавта и брз пристап дополнителни 5 школки од пушка со овој држач. Последователните снимки се уште полесни со држачот за школка со задник. Држи 5 дополнителни школки од пушка во пригодна еластична торбичка. Ален Компанија Пушка Задник Школка Држач, Мов Даб Камо, Црна, Полиестер, 2058, 5 Школки. Ален Компанија Еластична Задникот Шут Држач Школка Со Размавта, Мов Даб Распадот Земја Камо. Држи Пет Школки Од Пушка. Покриениот Размавта Се Отвора Тивко. Одговара На Повеќето Пиштоли. Ален Компанија Пушка Задник Школка Држач, Мов Даб Камо, Црна, Полиестер, 2058, 5 Школки.

За производот

Купувачите избираат и