.

.

Кобра Електроникс КОРПОРЕЈШН Сент Радио Цб Далечински Управувач

Кобра Електроникс КОРПОРЕЈШН Сент Радио Цб Далечински Управувач

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

75 WX ST е супер компактен дизајн на Далечинско Монтирање со целосен опремен CB радио со временски канали, идеален за возила каде просторот е премија. Плус инстант пристап до канал 9 и 19, двојно гледање и сите скенирање на каналот за следење на дојдовните сигнали, 4-канални програмабилни локации за меморија. Целосното радио се вклопува во дизајнот на вашата рака. Кобра Електроникс корпорација 75 WX St Радио CB Далечински Далечински Систем За Монтирање-Овозможува удобна инсталација на контролната табла. Систем за Следење звук-Ја Намалува бучавата до 90 проценти за појасна комуникација. Ноаа Времето И Итни Радио-да бидат подготвени за бури и итни случаи со вграден ВО НОАА радио приемник. Осветлен ЛЦД-Дисплеј-за светла и јасна видливост на екранот. Инстант Канал 9/19-Непосреден пристап до итен канал 9 или информативен канал 19.

За производот

Купувачите избираат и