.

.

Мега Конструктивна Американска Девојка Лани Кампување Патување Зграда Во Собата

Мега Конструктивна Американска Девојка Лани Кампување Патување Зграда Во Собата

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Мега Конструкс Комплет За Кампување На Американската Девојка Лани Ова Е Мега Конструкс Комплет За Кампување На Американската Девојка Лани Што го произведува Мател. Тоа е комплет од 190 парчиња и ги прикажува Лани и Нејзината Приколка за Кампување. Таа има секакви додатоци како што се : вреќа за спиење од ткаенина, зајаче за миленичиња, јама за оган што може да се изгради, цвеќиња за градење, куфер, стол за тревник, стапче за бел слез, саксии, тави и јајца.Плус градежен кампер со ѕид за отворање, покрив за подигнување со багажник, работна врата и брава, простор за складирање со затворена врата и вистински детали за ткаенината. Доаѓа и со книга за активности.Тоа е уреден сет за секој обожавател На Американска Девојка. Слатко!Препорачана Возраст : 8 + Состојба : Сосема Нова.

За производот

Купувачите избираат и