.

.

Циркус од Sam Edelman Жените Janis Сандала

Циркус од Sam Edelman Жените Janis Сандала

DEN 320.00

Од стока
Достапно.

Во богатите мода бои, JANIS е совршен изјава сандала. Со набразден ремен и тенок, но мек ѓон, не мора да го жртвувате гламот за удобност. Амортизирана влошка за дополнителна удобност. 1" Блок Пета. Лизгање.

За производот

Купувачите избираат и