.

.

Пит Бул Блу # толку Сакаше Честитки И Коверти на

Пит Бул Блу толку Сакаше Честитки И Коверти на

DEN 127.84

Од стока
Достапно.

Честитки И Пликови со уметнички дела специфични за расата питбул териер. Прославете Го Денот на Вљубените со Овој Ден На Вљубените. Картичките со уметнички дела во целосна боја се отпечатени во нашиот објект во целосна боја на нашиот капак од 80 килограми или 216 GSM. Супер мазната завршница на белите картони навистина ги подобрува уметничките дела на картичката. Уметничкото дело на картичката е создадено од еден од нашите внатрешни креативни уметници или еден од нашите лиценцирани уметници. Пакување од 8 Празни картички за белешки со пликови за честитки, Празни Честитки, празни картички за белешки, Божиќни Картички или картички за Благодарност. Богатствата На каролина Празни Честитки се Испечатени во Целосна Боја во Соединетите држави. Внатрешноста е празна за да ја напишете вашата порака. Кутии картички со бели пликови, а7 празни картички. Полукратни честитки со пликови. Големината на картичката е 7 инчи на 10 инчи и се преклопува до . Пит бул териер подароци, пит бул териер колекционерски предмети, Денот на Вљубените подароци и колекционерски предмети.

За производот

Купувачите избираат и