.

.

Природни Влакна Липа Геометриски Јута Површина Килим, 'Рѓа, 6' 6 ' Плоштад

Природни Влакна Липа Геометриски Јута Површина Килим, 'Рѓа, 6' 6 ' Плоштад

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Safavieh Природни Влакна NF445 A Рачно Ткаени Рѓа Килим Колекција На Природни Влакна на затворен простор килими за дома или канцеларија располага со широк избор на модерни килими направени од меки одржливи влакна. Овие килими се внимателно изработени за да создадат колекција богата со текстура која е мека под нозете и неверојатно декоративна. Обемните опции на килими од сисал, морска трева и јута сигурно ќе обезбедат чист и органски изглед и чувство за секој д-кор. Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Дијамант ткаат шема во акценти на ' рѓа и тен. Изработен од природен сисал со поддршка од латекс. Моќта се наѕираше со висина на купот од 0,25 инчи. Произведено Во Индија. Вашиот избор на големини на килими.

За производот

Купувачите избираат и