.

.

Спајдермен: Во Пајакот-Стих-Винил

Спајдермен: Во Пајакот-Стих-Винил

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Спајдермен : Во Пајакот-Версекот; Разни Уметници-Спајдермен : Во Пајакот-стих е американски компјутерски анимиран суперхеројски филм од 2018 година базиран на ликот На марвел Стрипови Мајлс Моралес / Спајдермен, продуциран Од Колумбија Пикчрс И Сони Пикчрс Анимација во асоцијација со Марвел, и дистрибуиран од Сони Пикчрс пуштање. Тоа е првиот анимиран игран филм во франшизата Спајдермен и е сместен во заеднички мултиверзум наречен цитат;Пајак-Версекот;, кој има алтернативни универзуми. Слика диск. Спајдермен : Во Пајакот-стих (Оригинален Саундтрак На Филм) (Винил).

За производот

Купувачите избираат и