.

.

Слатка Бебе Партија Покани Со Бели Пликови 8.5 во. 5.5 во

Слатка Бебе Партија Покани Со Бели Пликови 8.5 во. 5.5 во

DEN 191.84

Од стока
Достапно.

Убавиот дизајн на бебето на оваа покана испраќа слатка порака. Вклучува картички за покана за печатење, бели пликови и 3 листови за тестирање. Поканите се со димензии 5,5 х 8,5 инчи; белите пликови со димензии 5,75 х 8,75 инчи. 12 Пакет. САМОСТОЈНА Слатка Бебе Партија Покани Со Бели Коверти 8.5 во. х 5.5 во. - 12 пакет.

За производот

Купувачите избираат и