.

.

Мачка Лента За Глава Црна

Мачка Лента За Глава Црна

DEN 255.84

Од стока
Достапно.

Овие светкави уши од мачки ќе и дадат на вашата мачка облека дополнителен фактор на мјаукање! Пур-фект додаток за дрска мачка. Додадете црно боди за да го комплетирате овој симпатичен животински изглед. Лентата За Глава За Возрасни Црна Мачка има пар светкаво црни уши за мачки со украси од вештачко крзно прикачени на црна лента за глава. Една големина одговара на повеќето возрасни. Црна Маица и не е вклучена. Мачка Лента За Глава Црна.

За производот

Купувачите избираат и