.

.

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Шуплива Рамна Лента Големина 6

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Шуплива Рамна Лента Големина 6

DEN 14399.84

Од стока
Достапно.

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд. Во 14 каратно жолто злато, оваа лента широка 2,5 мм има дизајн со рамни квадратни рабови што создава модерен изглед. Оваа лесна лента доаѓа во големина на прст 6. Метална Тежина : 1,84 грама. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Рамен Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Метал : Злато. Златен Карат : 14 Карат. Метална Боја : Жолта. Ширина на бендот : 2,5 мм. Големина На Прстенот : 6. Дебелина од 1,2 мм. Шупливи. Цврсто. Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци. Земја на Потекло : Сад. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Рамен Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Чекор Работ.

За производот

Купувачите избираат и