.

.

Деца Само Портокал Паста За Заби, 4. оз

Деца Само Портокал Паста За Заби, 4. оз

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Направете четка-време забава повторно. Вкусниот вкус На Портокал ги задржува децата да се вратат за повеќе. Калциум карбонат ги одржува забите чисти и здрави. Плус, цевката што лесно се стиска ја прави едноставна. Среќни деца, среќни заби. Џејсон бренд верува во моќта на состојките на природата за подобрување на секојдневната благосостојба. Бевме пионери на побезбедна здрава лична нега и продолжуваме да ја искористуваме земјината распродажба на ботанички и основни работи за мешавини кои освежуваат и обновуваат. Велнес е нашата втора природа, и тоа е од 1959 година. Џејсон Деца Само Портокал Паста За Заби, 4.2 мл. : Еден 4.2 мл. цевка НА Џејсон Деца Само Портокал Паста за Заби. Направено со нежни ботанички производи и калциум карбонат. Ги брани забите на вашето малечко од таложење на наслаги и забен камен. Без флуор, глутен, сахарин, вештачки засладувачи, парабени, пропилен гликол и СЛС. Не се тестираат на животни.

За производот

Купувачите избираат и