.

.

Црвен Кап® Машки Патент-Преден Памучен Комбинезон

Црвен Кап® Машки Патент-Преден Памучен Комбинезон

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Не плашете се од нечистотија и нечистотија. Нашиот Комбинезон Со Патент нуди покриеност и удобност на работниците во неуредните индустрии. Преголем за целосно и лабаво покривање на облеката одоздола, овој костум доаѓа со еластични влошки за половината, прилагодливи манжетни и прилепувања за носење на нозете за прилагодено ниво на удобност и заштита. Останете чисти и мобилни во нашите памучни комбинезони. 100% памук за целодневна удобност на работното место. Два џебови за гради со патент нудат дополнително складирање за алатки за трговија. Прилепувањата на нозете за земање обезбедуваат совршено вклопување за секој работник. Стилизиран за носење преку облека. Странични отвори за вентилација за пристап до гасени џебови. Прилагодливо предвремено затворање на манжетната на ракавот. Индустриски перење пријателски.

За производот

Купувачите избираат и