.

.

Вкусен Светски Чипс И Гуак Голем Кадифен

Вкусен Светски Чипс И Гуак Голем Кадифен

DEN 527.20

Од стока
Достапно.

Вкусен Свет е вкусно забавен свет составен од уникатна екипа на ликови кои живеат во градот Посипете Дрво. Сега можете да ги донесете овие вкусни задоволства дома како дел од новата дизајнерска колекција на уметникот Хајди Кени! Произведено од Кидробот. Тоа е време да рок надвор со вашиот гуак надвор Како Вкусен Светот поздравува сите омилени натопи и чипови со голем Кадифен Гуак & Чипови!.

За производот

Купувачите избираат и