.

.

Предатор Нов МУТАНТ Х - На Сите Терени LT33X12, 50R 118q E Лесна Гума За Камиони

Предатор Нов МУТАНТ Х - На Сите Терени LT33X12, 50R 118q E Лесна Гума За Камиони

DEN 4223.84

Од стока
Достапно.

Предатор Нов МУТАНТ Х - НА LT33 X12. 50 R18 118 Q Eoverview Новиот МУТАНТ X-AT Од Предатор е гума за сите терени која е наменета за употреба на Џипови, лесни камиони и Теренци. Дизајнот со двоен страничен ѕид им овозможува на возачите да го изберат изгледот што најдобро одговара на нивното возење, А широко распоредените блокови на Шарите На Новиот МУТАНТ Х-АТ промовираат самочистење за доследно влечење и заштита на обвивката од оштетување. Дизајниран за употреба на Џипови, лесни камиони и Теренци. Дизајнот со двоен страничен ѕид обезбедува различно искуство во возењето и им овозможува на возачите да одлучат како изгледаат нивните гуми. Средниот сооднос на празнина помеѓу блоковите на шарите промовира самочистење. Скалестите навртки за рамо ја подобруваат влечната сила во длабок песок и лабава кал. Големите блокови на рамената обезбедуваат одлично држење во лабав песок и кал. Големина : LT33 X12. 50 R18. Опсег На Оптоварување : Е. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

За производот

Купувачите избираат и