.

.

Американски Честитки Честитка За Денот На Вљубените Со Пликови, 5.50 5.50

Американски Честитки Честитка За Денот На Вљубените Со Пликови, 5.50 5.50

DEN 159.84

Од стока
Достапно.

Бидејќи вистинската љубов е голема работа, споделете ја вашата Со подарок картичка На Компанијата Од Американски Честитки! Тие се исполнети со слатки, срдечни пораки кои ви помагаат да ја вклопите смислата во вашиот многу исполнет живот. Оваа светла и шарена картичка содржи срце удрено со стрела на купидон во луксузен дизајн со димензија, треперлива златна фолија, рубин црвен сјај и неонски розови акценти. Густата хартија со мешавина од памук додава квалитет и софистицираност. Сподели како денот на вљубените картичка за него или за неа, годишнината картичка или "вистинска љубов" картичка за дечко/девојка/сопруг/жена. Ставете го уникатниот печат на надворешната страна на пликот за чувство за бонус. Со толку многу неверојатни луѓе во вашиот живот, нека љубовта се одвива Со Сегашно Друштво! Американски Поздрав Пред Порака : Вистинската љубов е голема работа. Внатрешна Порака : и многу ми е драго што го најдов со тебе. Совршена како картичка За Денот На Вљубените или за романтични прилики, оваа сегашна картичка на Компанијата има дизајн на срце со светли и сјајни украси. Погоден за таа посебна личност во вашиот живот : момчиња, девојки, сопруг, сопруга, свршеница, вереник. Вклучен е плик и уникатен печат. Потребна е дополнителна поштарина.

За производот

Купувачите избираат и