.

.

Комплет Црвена Бела Крпа За Садови

Комплет Црвена Бела Крпа За Садови

DEN 399.84

Од стока
Достапно.

DII нуди целосна колекција на дизајни базирани на трендови за сите сезони. Вклучување на најжешките бои и теми, DII ви носи свежа, иновативна линија на кујнски производи, маса, подароци и домашен декор за секоја сезона, секој празник и сите. ДИИ Крпите за Садови се одлични за чистење, сушење или само за додавање декор во вашата кујна. МОЖЕТЕ да им верувате НА DII при изборот на функционални, стилски и достапни домашни додатоци. НЕКА ПРОИЗВОДИТЕ DII станат вреден дел од вашиот живот. Секој сет вклучува 3 крпи за садови со димензии 20х30 инчи, основниот дизајн е лесен за координација со вашиот сегашен стил. Изработени од памук, машина за перење. Измијте со ладна вода на нежен циклус и сува сува ниска. Не избелувајте ги или поминувајте ги преку топла машина за сушење. Крпите за садови се лесни, супер абсорбента и брзо се сушат. Завршете ја работата на вистински начин со овие разноврсни крпи!.

За производот

Купувачите избираат и