.

.

Дрско И Самоуверено

Дрско И Самоуверено

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Дрска и Самоуверена (Уредена) Малолетничка - Дрска И Самоуверена (ЦД НОВА) Етикета : Wea/Атлантик Формат : Датум На Издавање НА ЦД : 01 Декември 2009 Бр. на Дискови : 1 UPC : 075678956881 Албум Песни 1. Дрско и Самоуверено 2. Морам Да Го Земам 3. Назад 4. Ние Добиваме Пари 5. Моите Пари не се преклопуваат 6. Се Чувствувам Во Право 7. Врвот На Линијата 8. Направи Да Се Чувствуваш Добро 9. Сето тоа е Хауба 10. Њу Орлеанс Стуна 11. Насекаде 12. Не Можеш Да Ме Сопреш 13. Скрши Го 14. Јас сум Надвор Од Чере 15. Блескам 16. Велам 17. Се 18. Рацете На Вас 19. Слушај.

За производот

Купувачите избираат и