.

.

Бренд за глава. во дијаметар единечна завеса за завеси, црна, финална топка, метал, влезе во

Бренд за глава. во дијаметар единечна завеса за завеси, црна, финална топка, метал, влезе во

DEN 479.84

Од стока
Достапно.

Бренд на главните мрежи 5/8 "Единечна завеса за завеси со дијаметар. Прилагодлива ширина од 28 "-48 ". Црна завршница со финација на топка. Собраните димензии се : 28-48 " L x 5/8 "W x 5 /8 "ч. Целиот хардвер за монтирање е вклучен за лесна инсталација. Убаво дополнете ги завесите и осветлете ја вашата соба со оваа свежа, црна топка шипка што ја рефлектира светлината од прозорецот. Метална шипка со пластично финале. Може да се користи со прозорци до 4 стапки во ширина. Главна марка 5/8 "Завесачки шипка. Финална црна топка. Прилагодлива должина од 28-48 инчи. Собрани димензии : 28-48" L X 5/8 "W X 5/8" H. Вклучен хардвер за монтирање. Метал.

За производот

Купувачите избираат и