.

.

Ризи Дома Фрли Перница Т Темно Злато Омбре Блокови 20 20 Плоштад, Покријте Само

Ризи Дома Фрли Перница Т Темно Злато Омбре Блокови 20 20 Плоштад, Покријте Само

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Производител : Ризи Килими Колекција : Перници Стил : Перници Т13797 Темно Злато Спецификации : оваа перница е рамна ткаена волнена перница која е современ одраз на моделот на пламен бод. Оваа перница со раб на нож има и ткаени омбре бои. Тоа?грбот е координативна цврста материја со затворање со патент за полесно полнење и чистење.ткаени нијанси на злато се мијат до природна боја на вода плетена перница со рабови со нож цврста координација назад со скриено затворање На патент Ткаени нијанси на златна боја на вода измијте до природно. Волната е еколошки ресурс. Сите шевови се завршени и зашиени за професионален изглед. Изработени од занаетчии во Индија. Перница карактеристики скриени патент за леснотија на чистење.

За производот

Купувачите избираат и