.

.

Бела Вилушка Костим

Бела Вилушка Костим

DEN 863.84

Од стока
Достапно.

Одличен смешен костим што може да направи половина од одличен костим за пар заедно со нашиот костим за бела лажица. Едно парче. Се вклопува над главата и виси надолу пред телото. Одговара на сите големини. 100% полиестер. Бела Вилушка Костим.

За производот

Купувачите избираат и