.

.

Редондо Бич Мултиколор 9' 12' Модерен Внатрешен Надворешен Правоаголен Тепих

Редондо Бич Мултиколор 9' 12' Модерен Внатрешен Надворешен Правоаголен Тепих

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Симплистичките, но привлечни килими Од Колекцијата На плажата Редондо без напор служат како примерна претстава на модерниот декор. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот декор простор. Направено Со Полипропилен Во Турција и Има Низок Куп. Место Чиста Само, Една Година Ограничена Гаранција. 100% Полипропилен. Машина Ткаени Во Турција. Низок Куп. Висина На Купот : 0,1". Внатрешен/Надворешен Безбеден. Модерен и еклектичен, Овој Модерен стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Црвено. Нијанси на . 9' х 12' Правоаголник Површина Килим. Различни бои и големини достапни во колекцијата. Уметнички Ткајачи. Совршен за секој надворешен амбиент : покрај базен, покриен двор, двор или палуба. Оваа колекција на килими на отворено е создадена имајќи ги предвид елементите на отворено. Ако се извалка, едноставно исплакнете со градинарско црево!. Функционалниот куп Со Низок Куп нема да ги попречува вратите и може да биде совршено поставен под комплет за двор. Една година ограничена гаранција производителот. Килим Рампа Препорачува.

За производот

Купувачите избираат и