.

.

Шампион 4371H 75W-Целосно Синтетичко Масло За Пренос

Шампион 4371H 75W-Целосно Синтетичко Масло За Пренос

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Откријте го најдоброто Од Средствата за Чистење за да го добиете вашиот дом пенлив и сјаен. Ние носиме голем избор на производи по пристапни цени за да ја направиме вашата работа за чистење полесна и побрза.Карактеристики целосна синтетичка опрема спецификација на масла тип : Синтетичка Вискозност Одделение : SAE 75 W-140capacitions : 1 qt-SKU : Ksao589959 Шампион 4371 H 75 W - 140 Целосно Синтетичко Масло За Пренос.

За производот

Купувачите избираат и