.

.

Гроздобер Кожа Џеси Шеврон Ленти Област Килим, Беж, 3'5'

Гроздобер Кожа Џеси Шеврон Ленти Област Килим, Беж, 3'5'

DEN 1242.56

Од стока
Достапно.

Достапно во повеќе големини. Колекцијата На Гроздобер Кожа додава на репертоарот со рачно изработени килими од висококвалитетна кожа. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени.

За производот

Купувачите избираат и