.

.

Сини Биволи Вкусни Возрасни 7+ Природна Сува Храна За Мачки, пилешко 7лб торба

Сини Биволи Вкусни Возрасни 7+ Природна Сува Храна За Мачки, пилешко 7лб торба

DEN 55.68

Од стока
Достапно.

Дали вашата мачка има 7 години или повеќе? Оваа вкусно здрава сина вкусна сува храна за мачки е специјално формулирана за златните години на вашата зрела мачка. Со здрави состојки како вистинско пилешко и кафеав ориз, овој избалансиран рецепт е направен за поддршка на енергетските потреби и одржување на вашата мачка да рика повеќе. ВКУСНО ВИСТИНСКО ПИЛЕШКО ПРВО : СИНИТЕ Вкусови се прават со вкусно вистинско пилешко како прва состојка. ФОРМУЛИРАН за ВОЗРАСНИ МАЧКИ 7+ : Дизајниран Да го поддржи здравјето и благосостојбата на мачките на возраст од 7 години и повеќе, овој рецепт започнува со вистинско пилешко и вклучува здрави цели зрна и зеленчук за да обезбеди вистинска рамнотежа на есенцијални протеини и јаглехидрати за енергијата да остане активна. Со БИТОВИ ЗА ЖИВОТНИ ИЗВОРИ : оваа формула содржи ексклузивни Битови за Животни извори на СИНА боја " прецизна мешавина на антиоксиданси, витамини и минерали за поддршка на здравјето на имунолошкиот систем. ЗДРАВИ СОСТОЈКИ : СИНАТА храна е формулирана со најдобрите природни состојки, без пилешки нуспроизводи, без пченка, пченица или соја и без вештачки вкусови или конзерванси. Содржи една (1) 7 фунти ВРЕЌА СО СИНИ ВКУСОВИ Возрасни 7+ Природна Сува Храна За Мачки, Пилешко.

За производот

Купувачите избираат и