.

.

Челзи Хејли Флорална Волна Површина Килим, Слонова Коска, 4' 4' Круг

Челзи Хејли Флорална Волна Површина Килим, Слонова Коска, 4' 4' Круг

DEN 551.68

Од стока
Достапно.

Рака Закачена Во Кина. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. 100% Волна Куп. Рачно пренапонско врзување и 100 проценти подлога од памучно платно додава на издржливоста на вашиот килим во кој ќе уживате многу години.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома.000 производи на SAFAVIEH денес. Висина на купот : 0,25 инчи. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно.

За производот

Купувачите избираат и