.

.

Пеликан Мали Превозот Случај Црна

Пеликан Мали Превозот Случај Црна

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

18"D, надворешни димензии : 11. Заштита : Хемиски отпорен, водоотпорен, катанец прашина, здроби и корозија доказ.Пеликан Хард случај без пена доаѓа во црна боја и има цврст ѕид дизајн за да обезбеди подобрена заштита на вашите камери. Има 0,25 " неопренов о-прстен, лесно отворени брави со двојно фрлање и заштитници од челични катанци кои совршено го запечатуваат уредот. Волумен : 0. Заштита : Хемиски отпорен, водоотпорен, катанец прашина, здроби и корозија доказ. Волумен : 0. Длабочина на капакот : 1,18", длабочина на дното : 4". Температура : -40 до 99 Степени Ц. Внатрешни димензии : 8.

За производот

Купувачите избираат и