.

.

Соимои Памучна Поплин Ткаенина За Птичји Кошули Ткаенина За Печатење Покрај Дворот Широк

Соимои Памучна Поплин Ткаенина За Птичји Кошули Ткаенина За Печатење Покрај Дворот Широк

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

✤ Шема : Кошула. Материјал : памук Поплин предиво брои - 40 - ти*40-ти Завиткајте : 40 Ткаенини-40, Густина : 92*88, Тежина : 120 ГСМ. Оваа Ткаенина е широко користена во текстилната и облеката за кошули, марамчиња, шалови и други тимови. ✤ Материјал : Памук Поплин ✤ Техника : Ткаени ✤ Ткаат : Обичен. Почнувајќи од создавање на дизајн до процес на финално печатење на ткаенини обучената работна сила е усогласена опремена со најнова модна технологија и техники што ја прави ткаенината поживописна и попрецизна како што изгледаат на сликите. ✤ Предиво брои-40-ти*40-ти ✤ Густина : 92*88 ✤ ГСМ : 120 гсм ✤ Единица За Продажба : Покрај Дворот.✤ Соимои претставува широк спектар на печатени ткаенини во 1000-тите години на различни отпечатоци.

За производот

Купувачите избираат и