.

.

Кехуо Боја Менување На Усна Мелем Боја Цевка Боја Менување КАРМИН 6 ПАРЧИЊА, Сјај Усна Комплет

Кехуо Боја Менување На Усна Мелем Боја Цевка Боја Менување КАРМИН 6 ПАРЧИЊА, Сјај Усна Комплет

DEN 159.84

Од стока
Достапно.

Тоа е добар подарок за девојки или дами за роденденски забави, шминка, танцови забави и свадбена шминка. ①Се-во-едно и Разноврсна Овој кармин создава совршено платно на секој изглед на усните од неутрален до задебелен за совршенство од ден до ноќ.

За производот

Купувачите избираат и