.

.

- ПРО Мс Внесување Колектор Заптивка Сет Одговара избери: 1995-ТОЈОТА ТАКОМА, 1996 - ТОЈОТА 4РУНЕР

- ПРО Мс Внесување Колектор Заптивка Сет Одговара избери: 1995-ТОЈОТА ТАКОМА, 1996 - ТОЈОТА 4РУНЕР

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Фел-Про дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви дадат решенија за запечатување со перформансите и издржливоста професионалци доверба Ги Исполнува или ги надминува сите оригинални спецификации на опремата. Специфичен дизајн на апликација за да се обезбеди совршено вклопување. Дизајниран и произведен специјално за апликации за поправка. Ненадминат квалитет на кој може да му верувате. Потврдено за вклопување, форма и функција. Ги вклучува сите делови потребни за завршување на поправката. Одговара Изберете : 1995-1999,2003-2004 ТОЈОТА ТАКОМА 4 Цил 2,4 Л 2000-2002 ТОЈОТА ТАКОМА 4 Цил 2,7 Л 1996-2000 ТОЈОТА 4РУНЕР 4 Цил 2,7 Л 1994-1998 ТОЈОТА Т100 4 Цил 2,7 Л и повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување да проверам.

За производот

Купувачите избираат и