.

.

ТОШИБА МК01АБД 750ГБAT АА00 СЕКИРА КИНА

ТОШИБА МК01АБД 750ГБAT АА00 СЕКИРА КИНА

DEN 13584.00

Од стока
Достапно.

Број на модел : MQ01 ABD075r AAT AA00/AX002 Mr Made во Кинаr Serial број : 42 HDS5 HTSr Date : 17 АПРИЛ 2012r G003138 A на PCBr G1 C11321 На Налепницата За Баркодr SATArssku : 26264 хард дискот што го гледате на сликата и описот е точниот диск што ќе го добиете. Сликата е вистинско скенирање на хард дискот. За повеќе информации, посетете ја нашата често Поставувана страница Со Прашања. Бидејќи точната состојба не е одредена, ве молиме разгледајте го овој уред за складирање како што се користи. Погрешно нарачаните приноси на производот бараат надомест за обновување од 20%. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во случај на дополнителни информации потребни или детали за производот несовпаѓање. Тестирањето На овој уред за складирање е тестирано и се чини дека е во 100% работна состојба. Цел хард дискот е наведен специјално за обновување на податоци или за поправка на компјутер. Не можеме да прифатиме враќање на хард дисковите што не успеаја за време на процесот на обновување податоци или Печатеното Коло е отстрането. Нашето тестирање вклучуваше читање, пишување, дијагностички алатки и ПАМЕТЕН тест. Овој хард диск ги помина сите овие тестови и беше утврден како целосно функционален.

За производот

Купувачите избираат и