.

.

Модни Протези Мода Долна Облека Долна Облека Муслин Долна Облека Женски Здолниште Божиќ Чист Грб Градник 34ддд

Модни Протези Мода Долна Облека Долна Облека Муслин Долна Облека Женски Здолниште Божиќ Чист Грб Градник 34ддд

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Како да се мие : Рачно перење5.Ситуации : Божиќно здолниште со прашка, пижами за носење. Тоа може да ве направи поелегантни и шармантни.Стил : Fasion Gender : Жените Повод : Божиќ, спиење,Клуб,партија, итн.Материјал : Полиестеро2.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот, Се Фокусира на долна облека за вас, Ве Прави супер Мода и заводливисезона : четири сезони4.Моден модерен дизајн.Нека имате повеќе незаборавни Божиќ3.Послужете ноќна облека и исто така стимулативен комплет за живот на парови што добивате : 1*женска Табела Со Големина на Здолниште : . Големина : S Должина : 53cm/20.87" Биста : 67cm/26.38"Големина : M Должина : 54cm/21.26" Биста : 72cm/28.35"Големина : L Должина : 55cm/21.65" Биста : 77cm/30.31"Големина : XL Должина : 56cm/22.05" Биста : 82cm/32.28"Големина : XXL должина : 57см/22.44" биста : 88см/34.65" 3.Послужете Ноќна Облека И Исто Така Стимулативен Комплет За Животот На Паровите. Материјал : Полиестер. 4.Моден Модерен Дизајн.Нека Имате Повеќе Незаборавни Божиќ. 5.Ситуации : Божиќно Здолниште Со Прашка, Пижами За Носење. Тоа Може Да Ве Направи Поелегантни И Шармантни. Сезона : четири Сезони.

За производот

Купувачите избираат и