.

.

Жените Круг Вратот Краток Ракав Копче За Печатење Џеб Обичните Врвови Блуза

Жените Круг Вратот Краток Ракав Копче За Печатење Џеб Обичните Врвови Блуза

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Карактеристики : 1.Карактеристики : модерниот, краток ракав со крцкав раб се среќава Со Секојдневна Облека, давајќи им на основните маици уникатен стил2.Материјал : Полиестер, Спандекс, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Дизајнот На Секојдневното Копче го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Забава, Спорт, Одмор и многу повеќе. Одговараат За Пролет и Лето.5. ЗАБЕЛЕШКА : рачно или нежно перење во машина во ладна вода / избелувајте / исушете Ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Пролет И Лето : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Полиестер,Спандекспатер Тип : Стил На Печатење : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Краток Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Со Врвна Големина. Сад Велика БРИТАНИЈА Еу Биста Ракав Должина Е Мал 4 8 34 102см/40.16" 18см/7.09" 68см/26.77" М Медиум 6 10 36 108см/42.52" 19см/7.48" 69см/27.17" Л Големи 8 12 38 114см/44.88" 20см/7.87" 70см/27.56" Xl X-Големи 10 14 40 120cm/47.24" 21cm/8.27" 71cm/27.95" Xxl xx-големи 12 16 42 126cm/49.61" 22cm/8.66" 72cm/28.35" тој нуди шик привлечност која е совршена за секоја случајна пригода.

За производот

Купувачите избираат и