.

.

Олеј Микрополирање Чистење Инфузија Чистење На Лицето Ѓумбир, оз

Олеј Микрополирање Чистење Инфузија Чистење На Лицето Ѓумбир, оз

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Редефинирајте чисто Со Олеј Микрополирање Инфузија За Чистење Хидратантен Сјај За Чистење На Лицето со Кршен Ѓумбир и Екстракт од Цитрус. Нашата ексклузивна формула внесува средство за чистење без соголување со нашите најдобри хидратори за биореновирање за всушност да ја подобрите состојбата на вашата кожа додека се миете. Формулата за микрополирање нежно ексфолира за нежно чистење, отстранување на нечистотија, масло и шминка - и без сушење на кожата, додека пилингот ја обновува текстурата на кожата. Нашите уникатни хидратантни состојки повеќе личат на природните липиди на вашата кожа за да ја обноват површината на кожата одвнатре. Кожата останува да се чувствува мазна, чиста и хидрирана, така што површината на кожата ја рефлектира светлината за природен сјај. Олеј Микрополишинг Инфузија За Чистење На Лицето За Чистење Ѓумбир, 5 мл : Уникатното чистење на лицето извлекува нечистотии и привлекува хидратација за природно блескава кожа. Всушност ја подобрува состојбата на кожата додека се миете. Кремастата пена ја остава кожата да се чувствува мека и мазна. Формула за микрополирање со кршен ѓумбир и екстракт од цитрус нежно ексфолира. Формулата за не-соголување е совршена за секојдневна употреба на сите типови кожа.

За производот

Купувачите избираат и