.

.

Женски Обичен Моден Џеб Со Врат Лабава Маица Со Кратки Ракави Врвни Секојдневни Кошули За Жени Женски Женски Ситни Женски Врвови Со Кратки Ракави Долги Ракави За Ж?

Женски Обичен Моден Џеб Со Врат Лабава Маица Со Кратки Ракави Врвни Секојдневни Кошули За Жени Женски Женски Ситни Женски Врвови

DEN 431.84

Од стока
Достапно.

Карактеристики : ✿Полиестерген : Женски Повод : Дневните, лабави врвови на резервоари за истегнување се одлични за трчање, џогирање, вежбање, јога и други активности. Носете го со фармерки, здолништа и лесни фармерки во пролет и лето.Материјал : памук, полиестер. Лесна текстура, дише и мека, лесна и удобна за носење. Овој врв е изработен од лесна и мека ткаенина, многу удобен стил : Секојдневен,Моден : одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Компјутерски Женски Врвови. Големина шема : . Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80" Ракав : 15.5 см/6.10" Должина : 63см/24.80"Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 101см/39.76" Ракав : 16см/6.30" Должина : 64см/25.20"Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 109СМ/42.91" ракав : 16.5 См/6.50" должина : 65.5 См/25.79"големина : xl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 117см/46.06" ракав : 17см/6.69" должина : 67см/26.38" што добивате : 1 КОМПЈУТЕР ЖЕНИ ВРВОВИ. Пол : Женски Повод : Секојдневно, лабавите врвови на резервоарите за истегнување се одлични за трчање, џогирање, вежбање, јога и други активности. Носете го со фармерки, здолништа и лесни фармерки во пролет и лето. Карактеристики : . Стил : Секојдневен,Моден. Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Висат Или Линија Сува Маици За Жени Пакет На Кошули За Жени Долги Ракави Кошула Жените За Слоевитост Долг Ракав Маица Жените Пакет.

За производот

Купувачите избираат и