.

.

3Д МАКСПАЈДЕР БУИК ЕНКЛАВА 2008-ШЕВРОЛЕТ ТРАВЕРС 2009 - ГМЦ АКАДИЈА 2007-ГМЦ АКАДИЈА ОГРАНИЧЕНА КЛАСИЧНА ЦРНА Р1

3Д МАКСПАЈДЕР БУИК ЕНКЛАВА 2008-ШЕВРОЛЕТ ТРАВЕРС 2009 - ГМЦ АКАДИЈА 2007-ГМЦ АКАДИЈА ОГРАНИЧЕНА КЛАСИЧНА ЦРНА Р1

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

L1 BC02212209 3 D MAXPIDER BUICK ЕНКЛАВА 2008-2017 / CHEVROLET TRAVERSE 2009-2017 / GMC AADIA 2007-2016 / GMC ACADIA ОГРАНИЧЕНА 2017 КЛАСИЧЕН ЦРНА R1 BUICK ЕНКЛАВА 2008-2017 / CHEVROLET TRAVERSE 2009-2017 / GMC ACADIA 2007-2016 / ГМЦ АКАДИЈА Ограничена 2017 КЛАСИЧЕН ЦРН Р1 3Д МАКСПАЈДЕР ПРИЛАГОДЕНИТЕ ДУШЕЦИ ЗА КЛАСИЧНИ СЕРИИ СЕ НАЈДОБРАТА ЗАШТИТА ЗА ПОДОТ НА ВАШЕТО ВОЗИЛО. За разлика од оние гломазна Ефикасно Ги Штити Внатрешноста На Возилата. Макспајдер Патентираниот Долен Слој Ги Одржува Душеците На Место Без Да Му наштети На Оригиналниот тепих. Внатрешен Слој Што Апсорбира шок и Звук. Лесна Нега Трајни Делукс Јамка Тепих. Еколошки Материјал, Нетоксичен и Без Мирис. Боја : ЦРНА. Материјал : КЛАСИЧЕН. Земја На Потекло : КИНА. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : Класичен. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 12393.

За производот

Купувачите избираат и