.

.

Женска Новина Едноделни Пижами Класичен Врв И Карирани Панталони Печати Слатки Пјс Соодветни Комплети Редовни И Големи Димензии

Женска Новина Едноделни Пижами Класичен Врв И Карирани Панталони Печати Слатки Пјс Соодветни Комплети Редовни И Големи Димензии

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Семејство Појавување Божиќ Пижами Постави Мажи Жени Бебе Деца Миленичиња Облека За Спиење Ноќна Облека. . Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!. Квалитетот е прв со најдобра услуга. клиентите се наши пријатели. Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!. Материјал : Мешавина Од Памук. Боја : Прикажи Како Слики. Големина : . Возрасни : XXS XSS S M L XL 2 XL 3 XL 4 XL 5 XL 6 XL 7 XL. Деца : 90 100 110 120 130 140 150 160 170. Бебе : 50 60 70 80. Куче : С М Л . Има 2-3% разлика според рачното мерење. (1 инч = 2,54 см). ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : овој комплет од костум е изработен од висококвалитетна полиестерска ткаенина, што ќе направи да се чувствувате меко, удобно и дише. ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН : Едноставен стил, пуловер со долг ракав со кружен врат, панталони со висок струк, карирани дезени, кои се слатки, убави и модерни. СЕКОЈДНЕВЕН СТИЛ : Модерен и секојдневен стил, овој комплет за костуми е погоден за повеќето прилики во животот и може да се користи како ноќна облека и домашна облека. УБАВ ПОДАРОК : Мек и удобен, добар избор е дали ќе го носите сами или ќе го подарите на вашето семејство и пријатели. СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ : содржината на пакетот вклучува еден комплет убава и модерна ноќна облека или едноделна бебешка ромперка или облека за миленичиња.

За производот

Купувачите избираат и