.

.

Кокопеанут Ретро Карирани Мини Чанти За Жени Мека Стп Кожа Вкрстена Торба Женска Мала Торба За Рамо Диви Торбички Телефонски Чанти

Кокопеанут Ретро Карирани Мини Чанти За Жени Мека Стп Кожа Вкрстена Торба Женска Мала Торба За Рамо Диви Торбички Телефонски

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Место На Потекло : ТОЈ Беи Провинцијасипови на чанти : Рамо И Чантасокација : Разноврсна Екстериер : Неинтериер : Без Џеб : Тип На Тврдо Затворање : Тип на патент Шема : Пес Заби Пол : Женски Стил : Гроздобер декорација : Материјал За Нелинирање : Тип На Полиестерски Чанти : Торби За Рамо Главен Материјал : Платно : квадратно Потекло : Континентален Кинески : материјал хубеи : Изработен Од Мека И Издржлива Водоотпорна Стп Кожа, Класичен И Модерен Златен Хардвер, Додавајќи Многу Елеганција На Вас. Материјал За Торба со вкрстено тело : Изработен од издржлива најлонска ткаенина отпорна на вода и отпорна на дамки, лесен за нега за бришење или миење во машина. Класично модно моделирање, ви дава поинакво визуелно искуство. Погоден за кое било од вашите места за собирање, забави, семејни вечери, состаноци!. Преносливоста е една од нејзините етикети.

За производот

Купувачите избираат и