.

.

Фејшел Случај за iPhone Pro Max, Симпатична Луксузна Позлата Loveубовно Срце Со Заштита На Камерата, Мека Tpu Браник Мала Loveубовна Шема, Заштитна Лента За Зглоб Kickstand Случај з

Фејшел Случај за iPhone Pro Max, Симпатична Луксузна Позлата Loveубовно Срце Со Заштита На Камерата, Мека Tpu Браник Мала Loveубовна

DEN 863.36

Од стока
Достапно.

●Компатибилни Модели●овој случај е дизајниран специјално за i Phone 13 Pro Max-6.7". Не е компатибилен со други модели. Овој случај е изработен од флексибилна мека технологија на тпу и злато на електроплати.Мазна, издржлива и лесна за чистење.целата телефонска кутија изгледа помодерно и луксузно. Мекиот тпу материјал може да избегне гребнатини и може ефикасно да го апсорбира влијанието во ненадејни ситуации. Особено 4-те засилени браници на аглите можат ефикасно да го заштитат вашиот телефон при паѓање. Совршено ви одговара телефон, лесен за држење и отстранување. Прецизност отсечени за вашите копчиња, порти, камера и блиц. Вашиот Телефон ќе биде привлечен и употреблив додека е заштитен од гребнатини во овој стилски нов случај. Пакет : . 1 x Капакот На Куќиштето На Мобилниот Телефон (Телефонот не е вклучен) Компатибилен Модел +100% Купете Со Доверба. Направено од врвна стп кожа и издржлив заштитен мек внатрешен браник НА ТПУ, обезбедува удобно чувство на допир и трендовски изглед. Лесен пристап до сите порти, контроли и копчиња без отстранување на телефонот. Големина : Совршено вклопување.

За производот

Купувачите избираат и