.

.

Лотабоди Фл. Оз. Елегантен Лосион За Издувување

Лотабоди Фл. Оз. Елегантен Лосион За Издувување

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Пркосете на влажноста и разлетајте со Лотабоди Елегантен Лосион За Издувување. Збогатена со масла од кокос и шеа, оваа формула длабоко продира и ја хидрира косата, оставајќи ја мека и негувана со брилијантен сјај. Овој лесен, немрсен, привремен лосион за исправување ви овозможува лесно да го промените вашиот изглед од природно кадрава во свиленкаста. Ја условува и штити косата од прекумерно сушење и кршење. Овој лосион е одличен за сите типови коса. До 7 дена права коса. Заштита од топлина До 450°F. Отплеткува и додава сјај. За сите типови коса.

За производот

Купувачите избираат и