.

.

Акихол Фармерки За Жени Искинати Женски Фармерки Еластична Половината Искинати Разгорени Фармерки Дечко Фармерки Тексас Панталони

Акихол Фармерки За Жени Искинати Женски Фармерки Еластична Половината Искинати Разгорени Фармерки Дечко Фармерки Тексас Панталони

DEN 607.84

Од стока
Достапно.

Сезона : Пролет Лето Aut. Стил : Секојдневен. Тип На Шема : Цврст.Женски Дечко Фармерки Растегливи Искинати Потресени Тексас Панталони Карактеристики : Прегледани Ставкикарактеристики : . Пол : Жени. Совршена Фузија на Стил И Удобност : Доживејте совршена фузија на стил и удобност со Нашите Класични Капри Тексас Хеланки; Изработени од врвна мешавина од памук, полиестер и спандекс, овие хеланки нудат ласкави. Материјал : полиестер. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Софистициран И Модерен Ансамбл : Постигнете софистициран и модерен ансамбл со Нашите Класични Тексас Капри Хеланки Со Џебови; Овие хеланки надополнуваат различни врвови и чевли,додавајќи стил и удобност со нивните функционални џебови. Совршено Одговара за Секој Тип На Тело : Пронајдете го вашето совршено вклопување со Нашите Класични Тексас Хеланки Капри, достапни во различни големини, вклучително и плус големини; Излезете со доверба, бидејќи овие хеланки му ласкаат на секој тип на тело, нудејќи и стил и удобност. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Дебелина : Стандард. Што добивате : 1 КОМПЈУТЕР ЖЕНСКИ ПАНТАЛОНИ. Автентично Чувство На Тексас Со Целодневна Удобност : Прифатете го автентичното чувство на тексас во комбинација со целодневната удобност на хеланките; нашите џеги Капри имаат растеглива ткаенина, вештачки предни џебови, мува и вистински задни џебови за стилски изглед без напор. Модерен и Функционален : Останете модерни и функционални со Нашите Капри хеланки со удобни џебови; Носете ги вашите најважни работи без напор додека останувате удобни и во тренд.

За производот

Купувачите избираат и