.

.

Каролини Богатства ЦК5565ДС Бразилска Мачка Со Кратка Коса Љубов Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, Црвена, 6х6, разнобојни

Каролини Богатства ЦК5565ДС Бразилска Мачка Со Кратка Коса Љубов Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, Црвена, 6х6, разнобојни

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Каролини Богатства CK5565 DS66 Бразилски Кратка Коса Мачка Љубов Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, Црвена, 6x6, разнобојни Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци кој раса специфични бразилски Кратка Коса уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете го празникот денот На Вљубените со овој ден на Вљубените декоративен Метален Принт. Овој Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци е од каролини богатства колекција Љубовта е. Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 6 инчи на 6 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Принт е од каролини Богатства Мачки категорија на производи. Внатрешни или надворешни отпечатоци Од алуминиумски уметнички дела.

За производот

Купувачите избираат и