.

.

Електромагнетниот Вентил, Електромагнетниот Вентил За Брзо Отворање, Нормално Затворен Електричен Електромагнетен Вентил, Црн+Сребрен Издржлив За ЕЛЕКТРОМАГНЕТ?

Електромагнетниот Вентил, Електромагнетниот Вентил За Брзо Отворање, Нормално Затворен Електричен Електромагнетен Вентил, Црн+Сребрен

DEN 518.08

Од стока
Достапно.

Електромагнетниот Вентил, Електромагнетниот Вентил Со Брзо Отворање 2 Порти, Нормално Затворен Електричен Електромагнетен Вентил, Црн+Сребрен Издржлив За ЕЛЕКТРОМАГНЕТНИОТ Вентил AC 380 V, DC 24 V, AC 110 V, DC 12 V, AC 220 V, AC 24vspecipacianation : Состојба : Тип На Ставка : Нормално Затворен Електромагнетен Вентил Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик Боја : Црна+Дијаметар На Сребрениот Вентил : Прибл. Г3/8прилив Дијаметар На Дупката : Прибл. 16мм/0,63 неприменлив Медиум : Воздух, Вода, Масло : Двопортконекција Форма : Внатрешна Насока На Навој : Еднонасочна Работна Температура : -5-80 Степени Целзиусови Опсег На Работен Притисок : 0-1.0 Mpaaction Режим : Список На Пакети Со Директно Дејство : 1 x Нормално Затворен Електромагнетен Вентил Брзо отворање и затворање, стабилни перформанси, удобен за употреба со голема сигурност. Вентилот е изработен од нерѓосувачки челик од индустриско одделение 304, кој е многу издржлив, флексибилен и отпорен на истекување. Има широк спектар на апликации и може да се користи може да се користи во вода, гас и други неутрални гасови и течности. Кратко време на одговор, мала големина, заштеда на простор, лесна и убава, сигурна акција, практично одржување.

За производот

Купувачите избираат и