.

.

Гроздобер Емајлиран Плочка Дома Кука Знак

Гроздобер Емајлиран Плочка Дома Кука Знак

DEN 191.84

Од стока
Достапно.

Гроздобер Фарма КУЌА Стил Плочки Знаци донесе карактер и шарм во собата на вашиот избор! Достапно во бања, Перење, Оставата, Чајната Кујна и домашни изреки. Секој знак вклучува куки за закачување облека, крпи, шалови, сушење алишта и многу повеќе. Дрвото што се граничи со знакот има малку топол изглед за рустикалното, гроздобер чувство во вашиот дом. Овие знаци совршено се координираат со остатокот од колекцијата на фарма што ја нуди ДИИ. Побарајте КОРПИ ЗА ПИЛЕШКА жица DII, рустикални рамки за слики, DII галванизиран метал и други. Секој знак има димензии 18 инчи на 9 инчи и ќе се вклопи во секоја просторија во вашиот дом. Лесно ставете на ѕид за да додадете карактер и шарм!. Секој знак има димензии 18 инчи на 9 инчи и ќе се вклопи во секоја просторија во вашиот дом. Лесно ставете на ѕид за да додадете карактер и шарм!. Секој знак има димензии 18 инчи на 9 инчи и ќе се вклопи во секоја просторија во вашиот дом. Лесно ставете на ѕид за да додадете карактер и шарм!.

За производот

Купувачите избираат и