.

.

Машка Кадифена Кадифена Задебелена Јакна Јакна Со Голема Големина Еднобоен Ревер Лабава Јагнешко Јакна, Кафеава, XL

Машка Кадифена Кадифена Задебелена Јакна Јакна Со Голема Големина Еднобоен Ревер Лабава Јагнешко Јакна, Кафеава, XL

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

It е направен од еден вид удобен материјал.98" рамо : 50см/19.24" Ракав : 65см/25.15"Sleeve : 67cm/26. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.69"Length : 76cm/29.39"Sleeve : 66cm/25.98"Shoulder : 50cm/19.71" Табела Со Големини : Големина : С Биста : 115см/45.69" должина : 76см/29.Машка Сомотска Кадифена Задебелена Јакна Јакна Со Големи Димензии Ревер Со Еднобојна Лабава Јакна Од Јагнешко Дрво ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате.20"Shoulder : 47cm/18.

За производот

Купувачите избираат и