.

.

14к Жолто Злато дијамантски исечен Прстен Со Раб На Работ

14к Жолто Злато дијамантски исечен Прстен Со Раб На Работ

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Рачно изработен исклучиво од нашите квалификувани занаетчии за накит, овој елегантен прстен ќе додаде малку гламур на секоја облека.Тип на Благороден Метал : 14к Жолто Злато (ако сакате, можеме да ја произведеме оваа ставка во Бело Или Розово Злато.) Метална Тежина : 3,36 Гмв можеме да го произведеме овој прстен во жолто, бело или розово злато за истата цена. Ве молиме изберете ја саканата опција за златна боја и големината на прстенот. 14к Жолто Злато дијамант-исечен Прстен Со Раб на Работ.

За производот

Купувачите избираат и