.

.

Бебе Деца Облека Ноќта На Вештерките Краток Ракав Маица За Мали Девојчиња Дозвола Продажба Девојки Краток Ракав Градиент Печатење Блузи Дете Екипажот Лето Повик Л

Бебе Деца Облека Ноќта На Вештерките Краток Ракав Маица За Мали Девојчиња Дозвола Продажба Девојки Краток Ракав Градиент Печатење

DEN 367.84

Од стока
Достапно.

како секојдневно, церемонија, враќање дома, семеен собир, Ноќта на Вештерките, Денот На Благодарноста, божиќна забава, Божиќ, карневал, нова година, роденденска забава, Велигден, банкет, дипломирање, забава, фотографија, свечен настан, невеста Помлади деверуши свадбен гостин, сценски настап, празнична забава и други свечени или специјални прилики. ●Материјал}Детска Облека изработена од висококвалитетен, мек Материјал, Лесна нека вашето бебе се чувствува удобно.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Пролет,Зима,Aut,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома.Овој мек удобен Врв е совршен за секој ден! Информации за производот : Пол : Жени,Девојки Материјал : Полиестер, Декорација на Памук : 2022 Нов Дизајн Должина На моделот : Редовен/Лабав / Тенок стил На вклопување : Секојдневен, Моден, спортски Повод : Секојдневно, Секојдневно, и миењето раце И машинското перење е ВО РЕД пакетот вклучува : 1 ЕЕЗ ДЕТСКА облека ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината на која е удобна за носење : Изработена од меки ткаенини што дишат, добро шиење, погодна за кожата за бебиња, удобна за носење, добар подарок за вашите Мали Деца.Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО Продавницата ☛к Виквик☚! [Нашата Продавница] : ВИКВИК Е Меѓународен бренд за облека кој се фокусира на фустан, блузи, палто, јакна, кошули, Костим за Капење итн.

За производот

Купувачите избираат и