.

.

Креативна БАЊА КАПА11МУЛТ од страна на од страна на во. Капри Мозаик Сапун Тамблер

Креативна БАЊА КАПА11МУЛТ од страна на од страна на во. Капри Мозаик Сапун Тамблер

DEN 192.00

Од стока
Достапно.

Стилизирајте го вашиот дом со мебел што е пример за вашиот исклучителен вкус. Изберете од неверојатна низа релаксирачки и луксузни кревети, софи, маси и многу повеќе за да добиете совршено парче прибор за секој простор во вашиот дом или канцеларија.3 5 на 8 х 3 1 на 8 х 4 1 на 8 инчи. Капри Мозаик Сапун Тамблер. Спецификации големина : 3 5 на 8 х 3 1 на 8 х 4 1 на 8 инчи.- SKU : CTVBP5797 Creative Bath Capri Tumbler : Мерки 4 "x 3 " x 5". Исчистете со мека влажна крпа. 100 проценти керамика.

За производот

Купувачите избираат и