.

.

Зодани Машка Блуза Ревер Врвови На Вратот Копчиња Надолу Кошули Еднократна Туника Кошула Партија Црна М

Зодани Машка Блуза Ревер Врвови На Вратот Копчиња Надолу Кошули Еднократна Туника Кошула Партија Црна М

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Дизајн : Мажи Маици Со Долги Ракави, Маици Со Пруги Со Пролет Fall. Совршено За Усогласување Со Фармерки, Спортски Панталони, Панталони, Шорцеви Како Што Сакате. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Тоа Е Задолжителна Маица за Вашата Гардероба Во Пролет Aut!3. Функција : Мажи Копче Надолу Работа Блузи, Мажи Ревер Вратот маица, Долги Ракави Блузи, Мажи Долги Ракави Копче Надолу Блуза, Мажи Aut Кошули4.Содржина на пакетот : 1 Х Машка Кошула (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Повод-Машка Секојдневна Кошула Со Копчиња Погодна За сите Прилики и Сезони Како Одмор, Роденден, Секојдневен, Неформален Бизнис, Работа, Одмор, Датум, Свадба и Патување. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа.

За производот

Купувачите избираат и